Усім відомо, що найціннішим скарбом для людини є здоров’я, а кращим другом здоров’я був і залишається спорт. Доброю традицією нашого навчального закладу стало проведення Олімпійського тижня та Олімпійського уроку до Дня фізкультури та спорту. Цього року він пройшов з 08 по 12 вересня. Метою проведеного тижня було визначено поширення ідей Олімпійського руху в Україні, формування у дітей мотивацій до здорового способу життя, виховання учнів на гуманістичних ідеалах олімпізму.












