”Дякуємо за вашу незламність!” – щоразу кажемо, зустрічаючи українського військовослужбовця. 16 вересня старшокласники мали зустріч з військовим медиком Дем’яном Гушуляком, випускником нашого ліцею. А вже сьогодні в рамках волонтерства готуємо на передову найнеобхідніші медпрепарати. Пишаємось нашими відважними хлопцями і віримо в перемогу ЗСУ!






