Учні 7-го та 9-х класів вже традиційно відвідали Карпатський край – Яремче, Ворохту та Верховину. Побували в двох музеях, ознайомились із побутом та традиціями гуцулів від давнини до сьогодення. На зворотньому шляху завітали до Відпустового центру в Старуні .









