Майстер-клас із виготовлення парфумів у ліцеї.
4 грудня наші учні взяли участь у захопливому майстер-класі, де створювали власні аромати, змішуючи ефірні олії та вивчаючи основи парфумерії. Кожен повернувся з унікальним флакончиком та новими враженнями. Дякуємо організаторам за цікаву подію! ![]()
![]()




















