1 грудня – Всесвітній день боротьби зі СНІДом. Цього дня в усьому світі проходять акції на підтримку людей, що живуть зі СНІДом та просвітницькі заходи, спрямовані на подолання стереотипів та упередженого ставлення до тих, хто має це захворювання.
Сьогодні, 1 грудня, в нашому ліцеї пройшла загальношкільна акція «Червона стрічка», що є символом антиСНІДівського руху в усьому світі. Провели бесіди та перегляд презентацій для старшокласників, на яких ми більш детально обговорили історію виникнення СНІДу у світі, шляхи передачі захворювання, способи профілактики і найголовніше – як вберегти своє здоровʼя!
Про важливі речі варто говорити! Адже знання – найкращий щит, а відповідальність – сила, яка рятує життя.






