3 грудня – Міжнародний день людей з інвалідністю.

3 грудня – Міжнародний день людей з інвалідністю.
В цей день по всьому світу прийнято згадувати про важливість та цінність кожної людини, незалежно від її особливостей.
Наш ліцей теж доєднюється до відзначення цього дня. Бесіди з учнями на тему: ”Рівні можливості” провела соціальний педагог Давидова М.М. Необхідно, аби наші діти усвідомлювали: взаємини людей – велика цінність, їх треба всіляко підтримувати й збагачувати. Ми вчимо дітей розуміти стан іншої дитини, поважати її почуття, зважати на її інтереси.
На зображенні може бути: одна або кілька осіб та текст
На зображенні може бути: ‎текст «‎ופ leme гридия လစ педустр зГРУДНЯ МИЖНАРОДНИЙ день ЛЮДЕИ 3 ВАЛ.НИТЮ S ми С ΡЗН, ИВСΙΡΙЗНΙ,В в ЦЬОМУНАША ЦЬОМУ НАША НАЙБЛЬША ЦННСТЬ.ПОВАГА ЦиННСТЬ. ПОВАΓΑ до ВДМИННОСТЕЙ РоБИтЬ НАШ CBIT ЯСКРАВШИМТА выШИм ЯСКРАВ ПрАВЕДЛИВШим.‎»‎
На зображенні може бути: навчання та текст
На зображенні може бути: навчання та текст
На зображенні може бути: навчання
На зображенні може бути: навчання та текст
Можливо, це малюнок: текст

Leave a comment