
Розпочинаємо 2026 рік з чудовою новиною!)

Ходак Іван, учень 11 класу, здобув почесне ІІІ місце в ІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з англійської мови. Цей результат є свідченням наполегливої праці, високого рівня знань та зацікавленості у вивченні іноземної мови. Вітаємо та бажаємо подальших успіхів!

Вдячні наставнику , вчителю іноземної мови, Ірині Возняк!