У закладі освіти відбувся І етап обласного конкурсу з образотворчого мистецтва, у якому взяли участь учні 5–11 класів. Юні митці продемонстрували свою творчість, фантазію та любов до мистецтва, вражаючи різноманіттям ідей і художніх технік ( вчитель Курляк Н.В.) ![]()

Римар Назарій

Бандура Юлія

Єрьоменко Ірина

Парахоняк Дарина

Катрич Марія

Сінельнікова Соломія
























