
На уроці німецької мови в 6-А класі учні опрацьовували тему «У лікаря» ( вчителька Світлана Богданівна Дубовик).

Школярі виконували лексико-граматичні вправи, повторювали назви частин тіла та вчилися будувати діалоги пацієнта і лікаря. Особливий інтерес викликало інсценування ситуацій у кабінеті лікаря, під час якого діти творчо застосовували нові слова та вирази.

Урок сприяв розвитку комунікативних умінь, впевненості та вмінню працювати на позитивний результат.