Учні 1 та 2 класів вшанували пам’ять Героїв Небесної Сотні

20 лютого разом з учнями 1 та 2 класів ми вшанували пам’ять Героїв Небесної Сотні. Маленькими дитячими руками творили крила ангелів — як символ світла, добра і вдячності тим, хто віддав своє життя за нашу свободу. Говорили про гідність, про любов до України, про те, що Герої не вмирають — вони живуть у нашій пам’яті, у наших серцях, у наших вчинках. Нехай дитячі щирі серця бережуть пам’ять.
Нехай над Україною завжди будуть крила захисту.
Вічна пам’ять Героям Небесної Сотні. 🇺🇦

Leave a comment