25 лютого школярі Яблунівської початкової школи поринули у світ творчості Лесі Українки — сильної, мудрої, незламної жінки. Звучали її пророчі слова: «Я маю в серці те, що не вмирає» — і кожен із присутніх намагався відчути, що ж це таке: віра? любов? надія? сила духу?
Особливо зворушливою була сценка з казки ,,Біда навчати”. Діти надзвичайно щиро передали її зміст і так хочеться, щоб у кожній маленькій душі жило оте «не вмирає» — любов до рідного слова, до України, до світу.
Дякуємо діткам за щирість, старання і глибину.
Леся живе доти, доки її слово звучить у дитячих голосах.