На уроці інтегрованого курсу «Пізнаємо природу» у 6- Б класі учні вивчали тему «Наземно-повітряне середовище та пристосування до життя в ньому рослин і тварин» ( вчитель Мазорчук Т.Р. ).
Урок розпочався з музичного привітання, яке створило позитивну атмосферу для роботи. Учні створили лепбуки ( домашнє завдання ); переглядали пізнавальне відео, на основі якого виконували завдання. Також брали участь у грі «Є контакт» та обговорювали ключові поняття у вправі «Слово уроку». Наприкінці заняття школярі здійснили самооцінювання, підсумувавши свої знання та активність на уроці.