
Учні 8-А та 8-Б класів разом з вчителями Гушуляк М.М. і Павко В.О. здійснили історичну подорож до м.Рогатин.

В історичному музеї вони вивчали минуле опільського краю 16-18 ст. Художній музей здивував неперевершеними образотворчими творами та виробами з бісеру і соломи.

Незабутні враження залишилися від церкви Св.Духа – найстарішого дерев’яного храму України, пам’ятки ЮНЕСКО.