Учні 1 та 2 класи відвідали каплицю, щоб помолитися вервицю. Дехто тільки вчився молитися на вервиці, тож це була маленька, але важлива пригода у пізнанні віри. 
Діти щиро молилися за мир та Божу любов, а їхні усмішки й щирі серця зробили цей день особливим. 





