Учні та вчителі із задоволенням підтримали флешмоб «Кольорового тижня», створивши стильні та яскраві образи у відтінках синього. Цей колір символізує спокій, впевненість, гармонію та мрії.
Дякуємо всім за активність, креативність і чудову атмосферу, яку ви створюєте щодня! Разом ми робимо наш ліцей ще більш дружнім, теплим і кольоровим 

















