18 травня у нашому ліцеї стартував яскравий та дружній «Кольоровий тиждень»!
Понеділок — день білого кольору. Учні та вчителі активно підтримали флешмоб, доповнивши свої образи білими елементами одягу. Білий колір символізує доброту, щирість, світло та новий початок.
Дякуємо всім за активність, гарний настрій та атмосферу єдності! Попереду нас чекають ще яскраві та цікаві дні кольорового тижня 


















