3 грудня – Міжнародний день людей з інвалідністю.
В цей день по всьому світу прийнято згадувати про важливість та цінність кожної людини, незалежно від її особливостей.
Наш ліцей теж доєднюється до відзначення цього дня. Бесіди з учнями на тему: ”Рівні можливості” провела соціальний педагог Давидова М.М. Необхідно, аби наші діти усвідомлювали: взаємини людей – велика цінність, їх треба всіляко підтримувати й збагачувати. Ми вчимо дітей розуміти стан іншої дитини, поважати її почуття, зважати на її інтереси.









