В рамках декади практичним психологом Бандурою О.Є. організовано та проведено акцію «16 днів проти насилля», основним завданням якої є привернути увагу підлітків до двох актуальних проблем – запобігання та протидії домашньому насильству та торгівлі людьми.
https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=1041117406402784&id=100015136038531


